FUSION 20
Food jar, 590 ml
34.780.90
2,65 €
Pillow with sublimation pillowcase
WISH is a pillow with a removable polyester cover that is suitable for sublimation printing - a process that enables high-quality, vibrant, and durable prints that won’t fade or crack during regular use. The cushion cover is also water-resistant, making this product perfect for gardens, restaurants, patios, or outdoor corporate events.
Key features:
Material: polyester • Removable water-resistant cover
Stocks: 8.244
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,65 € | 8.244 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,65 € | 8.244 | 0 |
| Code | 34.780.90 |
| Model | WISH |
| Description | WISH is a pillow with a removable polyester cover that is suitable for sublimation printing - a process that enables high-quality, vibrant, and durable prints that won’t fade or crack during regular use. The cushion cover is also water-resistant, making this product perfect for gardens, restaurants, patios, or outdoor corporate events. Key features: Material: polyester • Removable water-resistant cover |
| Color | White |
| Dimension | 40 x 40 cm |
| Package | 16/4 |
| Net weight | 0.28 kg |
| Print type | Sublimation |
| Material | Polyester |
| Performance | Waterproof |
| Theme | Sublimation |
| Bar code | 8605073813209 |
| Pieces per carton | 16 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.4 x 0.45 m |
| Carton gross weight | 5.12 kg |
| Carton volume | 0.072 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 940490900000 |
| Recommended print type | Sublimation |