SMART C 3.0
USB Flash memory
37.999.10
8,99 €
Wireless stereo earbuds
These wireless earbuds offer a modern design and reliable performance for everyday use. With a stable Bluetooth 5.3 connection, they provide clear and consistent audio transmission within a range of up to 10 meters. Support for two noise cancellation modes allows effective reduction of ambient noise, while the compact charging case with a Type-C port ensures convenient and easy use. A well-balanced combination of functionality and comfort makes them suitable for daily listening and promotional purposes.
Specifications:
Bluetooth version 5.3 • Operating range up to 10 m • Frequency response 20 Hz – 20 kHz • Noise cancellation: 2 modes, 21 dB ± 3 dB • Earbuds battery capacity: 35 mAh • Charging case battery capacity: 300 mAh • Working time: 3–4 hrs • Charging port: Type-C
Stocks: 589
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 8,99 € | 589 | 0 | ||
| 8,99 € | 917 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 8,99 € | 589 | 0 | ||
| 8,99 € | 917 | 0 |
| Code | 37.999.10 |
| Model | NITO |
| Description | These wireless earbuds offer a modern design and reliable performance for everyday use. With a stable Bluetooth 5.3 connection, they provide clear and consistent audio transmission within a range of up to 10 meters. Support for two noise cancellation modes allows effective reduction of ambient noise, while the compact charging case with a Type-C port ensures convenient and easy use. A well-balanced combination of functionality and comfort makes them suitable for daily listening and promotional purposes. Specifications: Bluetooth version 5.3 • Operating range up to 10 m • Frequency response 20 Hz – 20 kHz • Noise cancellation: 2 modes, 21 dB ± 3 dB • Earbuds battery capacity: 35 mAh • Charging case battery capacity: 300 mAh • Working time: 3–4 hrs • Charging port: Type-C |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 60/1 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Print type | Digital printing, Screen printing, Pad printing |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Plastic |
| Capacity | 300 mAh |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605040085134 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 60 |
| Carton dimensions | 0.295 x 0.3 x 0.27 m |
| Carton gross weight | 5.14 kg |
| Carton volume | 0.024 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851830009000 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing, Screen printing |