FLIP PAD
Mouse pad and wireless charger 15W
37.105.90
0,00 €
USB Flash memory
08
Stocks: 0
08
Stocks: 0
16
Stocks: 0
32
Stocks: 0
64
Stocks: 0
32
Stocks: 0
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price |
|
|
|
|
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price |
|
|
|
|
| Code | 37.105.90-08 |
| Model | MINI CARD |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Dimension | 3 x 6 x 0.3 cm |
| Package | 400/1/1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Plastic |
| Product type | USB 2.0 |
| Bar code | 8605025633077 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.175 x 0.215 x 0.055 m |
| Carton gross weight | 0.86 kg |
| Carton volume | 0.002 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 852351100000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 3 x 6 cm |