iMEMORY
USB flash memory
38.038.10
15,90 €
Wireless speaker, 2 x 5W
Wireless speaker with 10 W output power, designed for music playback in home, office or outdoor environments. It features LED changing colour lights on both sides of the speaker, adding a dynamic visual effect during use. The 1800 mAh rechargeable battery ensures reliable performance, while multiple ports provide flexible connectivity options. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included.
Key features:
Wireless speaker • Speaker power 10 W • BT version 5.3 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 1800 mAh • Charging time 2 hours • Playing time up to 5 hours • LED changing colours light (both sides) • Ports: AUX, USB, TF • Type-C charging cable included • Gift box
Stocks: 1.746
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 15,90 € | 1.746 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 15,90 € | 1.746 | 0 |
| Code | 38.038.10 |
| Model | LEMMY |
| Description | Wireless speaker with 10 W output power, designed for music playback in home, office or outdoor environments. It features LED changing colour lights on both sides of the speaker, adding a dynamic visual effect during use. The 1800 mAh rechargeable battery ensures reliable performance, while multiple ports provide flexible connectivity options. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included. Key features: Wireless speaker • Speaker power 10 W • BT version 5.3 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 1800 mAh • Charging time 2 hours • Playing time up to 5 hours • LED changing colours light (both sides) • Ports: AUX, USB, TF • Type-C charging cable included • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 6/1 |
| Net weight | 0.80 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Bluetooth |
| Capacity | 1.800 mAh |
| Bar code | 8605040079867 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 6 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.26 x 0.23 m |
| Carton gross weight | 5.24 kg |
| Carton volume | 0.022 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851821009000 |
| Recommended print type | Digital printing |