SUBLI PHOTO 20X25
Sublimation photo panel
34.763.10
2,59 €
A5 notebook
A5 format notebook with rounded edges, designed as a reliable promotional item for everyday business use. The elastic closure ensures secure handling, while the lined book block with 192 pages of white paper (80 g/m²) provides ample space for notes, planning and meetings. Made in Europe, it is suitable for long-term use and branding.
Key features:
Notebook • A5 format • 192 pages • Lined book block • White paper 80 g/m² • Rounded edges • Elastic band • Made in Europe
Stocks: 1.097
Arrival:
2.000 - 04.02-13.02
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,59 € | 1.097 | 0 | 2.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 1.155 | 0 | 1.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 1.275 | 0 | 1.50004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 2.395 | 0 | 1.24026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 1.722 | 0 | 1.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 3.411 | 0 | ||
| 2,59 € | 1.440 | 0 | 1.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 2.035 | 0 | 1.00026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 2.487 | 0 | 1.00026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 1.868 | 0 | ||
| 2,59 € | 1.495 | 0 | ||
| 2,59 € | 1.442 | 0 | 75026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 2.257 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,59 € | 1.097 | 0 | 2.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 1.155 | 0 | 1.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 1.275 | 0 | 1.50004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 2.395 | 0 | 1.24026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 1.722 | 0 | 1.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 3.411 | 0 | ||
| 2,59 € | 1.440 | 0 | 1.00004.02-13.02 | |
| 2,59 € | 2.035 | 0 | 1.00026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 2.487 | 0 | 1.00026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 1.868 | 0 | ||
| 2,59 € | 1.495 | 0 | ||
| 2,59 € | 1.442 | 0 | 75026.01-30.01 | |
| 2,59 € | 2.257 | 0 |
| Code | 34.763.10 |
| Model | HELSINKI NOTE |
| Description | A5 format notebook with rounded edges, designed as a reliable promotional item for everyday business use. The elastic closure ensures secure handling, while the lined book block with 192 pages of white paper (80 g/m²) provides ample space for notes, planning and meetings. Made in Europe, it is suitable for long-term use and branding. Key features: Notebook • A5 format • 192 pages • Lined book block • White paper 80 g/m² • Rounded edges • Elastic band • Made in Europe |
| Brand | PRO BOOK |
| Color | Black |
| Dimension | 14.2 x 21 cm |
| Package | 20 |
| Net weight | 0.22 kg |
| Print type | Digital printing, Foil stamping, Screen printing |
| Material | Vinyl paper |
| Format | A5 |
| Paper type | White |
| Theme | Made in Europe |
| Bar code | 8605073818327 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.248 x 0.17 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 4.93 kg |
| Carton volume | 0.010 m3 |
| Country of origin | Serbia |
| HS code | 482010300000 |
| Recommended print type | Digital printing, Foil stamping, Screen printing |