JET WOMEN
Ženski prsluk sa kapuljačom
50.080.10
4,19 €
Ženska pamučna majica dugih rukava, 160 g/m2
Majica dugih rukava TARGET LSL LADY je ženski klasičan i praktičan model izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju i čestom pranju, uz zadržavanje udobnosti i postojanosti boja. Model je deo TARGET kolekcije, razvijene za povećanu izdržljivost i otpornost.
Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme tokom dugotrajne upotrebe. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu.
Ključne karakteristike:
Ženska majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani organski pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Ženski kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj verziji
S
Zalihe: 556
M
Zalihe: 1.204
L
Zalihe: 983
XL
Zalihe: 470
XXL
Zalihe: 217
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,19 € | Zaliha |
556
|
1.204
|
983
|
470
|
217
| |
| 4,19 € | Zaliha |
460
|
745
|
544
|
330
|
151
| |
| 4,19 € | Zaliha |
567
|
840
|
525
|
366
|
170
| |
| 4,19 € | Zaliha |
563
|
1.236
|
1.588
|
706
|
494
|
| Boja | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,19 € | Zaliha |
556
|
1.204
|
983
|
470
|
217
| |
| 4,19 € | Zaliha |
460
|
745
|
544
|
330
|
151
| |
| 4,19 € | Zaliha |
567
|
840
|
525
|
366
|
170
| |
| 4,19 € | Zaliha |
563
|
1.236
|
1.588
|
706
|
494
|
| Šifra | 50.080.10-S |
| Model | TARGET LSL LADY |
| Opis | Majica dugih rukava TARGET LSL LADY je ženski klasičan i praktičan model izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju i čestom pranju, uz zadržavanje udobnosti i postojanosti boja. Model je deo TARGET kolekcije, razvijene za povećanu izdržljivost i otpornost. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme tokom dugotrajne upotrebe. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Ženska majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani organski pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Ženski kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Ženski, Twin model |
| Kroj | Klasičan |
| Kolekcija | TARGET |
| Barkod | 8605073882328 |
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.59 x 0.405 x 0.235 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.76 kg |
| Zapremina kutije | 0.056 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |