CHAMP
Dukserica sa kapuljačom, 280 g/m2
52.033.10
12,99 €
Dukserica sa kapuljačom od organskog pamuka, 280 g/m2
Dukserica sa kapuljačom ABSOLUT HOODY izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Namenjena je svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od brušenog futera, koji pruža dodatnu toplinu i visok nivo udobnosti.
Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju, gde ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje kangaroo prednji džep, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu doprinose dugotrajnosti i otpornosti proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a velika paleta boja prati organic koncept kolekcije.
Ključne karakteristike:
Dukserica sa kapuljačom • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Kangaroo džep • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS
XS
Zalihe: 213
Dolazak:
400 - 31.12.26
S
Zalihe: 457
Dolazak:
1.000 - 31.12.26
M
Zalihe: 1.282
Dolazak:
1.500 - 31.12.26
L
Zalihe: 1.380
Dolazak:
1.900 - 31.12.26
XL
Zalihe: 1.779
Dolazak:
1.900 - 31.12.26
XXL
Zalihe: 506
Dolazak:
1.000 - 31.12.26
3XL
Zalihe: 288
Dolazak:
500 - 31.12.26
| Boja | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12,99 € | ZalihaDolazak |
213
40031.12.26 |
457
1.00031.12.26 |
1.282
1.50031.12.26 |
1.380
1.90031.12.26 |
1.779
1.90031.12.26 |
506
1.00031.12.26 |
288
50031.12.26 | |
| 12,99 € | Zaliha |
370
|
528
|
1.188
|
1.181
|
1.214
|
703
|
374
| |
| 12,99 € | Zaliha |
90
|
259
|
451
|
605
|
749
|
519
|
239
| |
| 12,99 € | Zaliha |
323
|
829
|
1.537
|
1.837
|
1.779
|
926
|
364
| |
| 12,99 € | Zaliha |
121
|
187
|
467
|
600
|
615
|
394
|
97
| |
| 12,99 € | Zaliha |
229
|
197
|
544
|
880
|
970
|
731
|
261
| |
| 12,99 € | ZalihaDolazak |
251
|
503
|
767
|
146
50013.06.26 |
325
52013.06.26 |
478
|
105
10013.06.26 | |
| 12,99 € | Zaliha |
177
|
291
|
491
|
722
|
724
|
403
|
139
| |
| 12,99 € | Zaliha |
164
|
287
|
453
|
645
|
656
|
372
|
137
| |
| 12,99 € | Zaliha |
292
|
509
|
1.019
|
1.614
|
1.505
|
1.196
|
519
| |
| 12,99 € | Zaliha |
284
|
431
|
993
|
1.330
|
1.559
|
1.044
|
391
| |
| 12,99 € | Zaliha |
149
|
228
|
277
|
766
|
790
|
510
|
191
| |
| 12,99 € | Zaliha |
11
| |||||||
| 12,99 € | ZalihaRezervisano |
49
0
|
35
20
|
36
40
|
37
100
|
187
100
|
37
120
|
36
20
|
| Boja | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12,99 € | ZalihaDolazak |
213
40031.12.26 |
457
1.00031.12.26 |
1.282
1.50031.12.26 |
1.380
1.90031.12.26 |
1.779
1.90031.12.26 |
506
1.00031.12.26 |
288
50031.12.26 | |
| 12,99 € | Zaliha |
370
|
528
|
1.188
|
1.181
|
1.214
|
703
|
374
| |
| 12,99 € | Zaliha |
90
|
259
|
451
|
605
|
749
|
519
|
239
| |
| 12,99 € | Zaliha |
323
|
829
|
1.537
|
1.837
|
1.779
|
926
|
364
| |
| 12,99 € | Zaliha |
121
|
187
|
467
|
600
|
615
|
394
|
97
| |
| 12,99 € | Zaliha |
229
|
197
|
544
|
880
|
970
|
731
|
261
| |
| 12,99 € | ZalihaDolazak |
251
|
503
|
767
|
146
50013.06.26 |
325
52013.06.26 |
478
|
105
10013.06.26 | |
| 12,99 € | Zaliha |
177
|
291
|
491
|
722
|
724
|
403
|
139
| |
| 12,99 € | Zaliha |
164
|
287
|
453
|
645
|
656
|
372
|
137
| |
| 12,99 € | Zaliha |
292
|
509
|
1.019
|
1.614
|
1.505
|
1.196
|
519
| |
| 12,99 € | Zaliha |
284
|
431
|
993
|
1.330
|
1.559
|
1.044
|
391
| |
| 12,99 € | Zaliha |
149
|
228
|
277
|
766
|
790
|
510
|
191
| |
| 12,99 € | Zaliha |
11
| |||||||
| 12,99 € | ZalihaRezervisano |
49
0
|
35
20
|
36
40
|
37
100
|
187
100
|
37
120
|
36
20
|
| Šifra | 52.033.10-XS |
| Model | ABSOLUT HOODY |
| Opis | Dukserica sa kapuljačom ABSOLUT HOODY izrađena je od održivih materijala, sa sastavom od 85% organskog pamuka i 15% recikliranog poliestera. Namenjena je svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od brušenog futera, koji pruža dodatnu toplinu i visok nivo udobnosti. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju, gde ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model poseduje kangaroo prednji džep, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu doprinose dugotrajnosti i otpornosti proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Unisex dizajn i klasičan kroj omogućavaju univerzalnu primenu, a velika paleta boja prati organic koncept kolekcije. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Kangaroo džep • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Velika paleta boja • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • GOTS |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Sastav | 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Materijal | Reciklirani poliester, Organski pamuk |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Tema | Organski pamuk |
| Kolekcija | ABSOLUT |
| Barkod | 8605040097960 |
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja | 0.575 x 0.39 x 0.4 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.14 kg |
| Zapremina kutije | 0.090 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610220900000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |