GIFT BOX 1
Gift box
34.771.71
18,90 €
Wood wool for product packing, 5 kg
Stocks: 0
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 18,90 € | 0 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 18,90 € | 0 | 0 |
| Code | 34.771.71 |
| Model | WOOL 5 |
| Color | Beige |
| Dimension | 40 x 43 x 46.5 cm |
| Package | 1 |
| Net weight | 4.30 kg |
| Theme | Made in Europe |
| Bar code | 8605073842919 |
| Pieces per carton | 1 |
| Carton dimensions | 0.46 x 0.41 x 0.47 m |
| Carton gross weight | 4.50 kg |
| Carton volume | 0.089 m3 |
| Country of origin | Italy |
| HS code | 440149000000 |
| Recommended print type |