HOOK
Magnetic car phone holder and wireless charger, 15W with RGB light
38.137.10
11,90 €
Find My card wallet, rechargeable
Compatible with Apple's "Find My" app, worldwide tracking of your items, use a beep to locate your device when it's nearby, with wireless rechargeable battery, card storage with RFID protection
Stocks: 3.476
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,90 € | 3.476 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,90 € | 3.476 | 0 |
| Code | 38.137.10 |
| Model | WALLET CARD FINDER |
| Description | Compatible with Apple's "Find My" app, worldwide tracking of your items, use a beep to locate your device when it's nearby, with wireless rechargeable battery, card storage with RFID protection |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 7.3 x 9.7 x 1.5 cm |
| Package | 100/1 |
| Net weight | 0.11 kg |
| Print type | Digital printing |
| Additional equipment | Gift box |
| Material | Reciklirana eko koža |
| Bar code | 8605073855223 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.5 x 0.35 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 11.80 kg |
| Carton volume | 0.021 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 853110959000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 4 x 1 cm |