CORK PAD
Mouse pad
38.117.10
7,99 €
Portable foldable keyboard with rechargable battery
Stocks: 5.507
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 5.507 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 5.507 | 0 |
| Code | 38.117.10 |
| Model | VIGOR |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 6/1 |
| Net weight | 0.21 kg |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8605073846535 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.23 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 2.32 kg |
| Carton volume | 0.009 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 847160600000 |
| Recommended print type |