IOS
SSD flash memory
37.635.10
0,65 €
Card holder for mobile phone
Stocks: 11.147
Arrival:
14.000 - 30.03.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,65 € | 11.147 | 0 | 14.00030.03.26 | |
| 0,65 € | 5.546 | 0 | 6.00030.03.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,65 € | 11.147 | 0 | 14.00030.03.26 | |
| 0,65 € | 5.546 | 0 | 6.00030.03.26 |
| Code | 37.635.10 |
| Model | POCKET PRO |
| Color | Black |
| Dimension | 6.6 x 9.5 x 0.3cm |
| Package | 1000/500/1 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Print type | Digital printing, Screen printing, Pad printing |
| Material | PU leather |
| Bar code | 8605040025024 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.24 x 0.245 x 0.41 m |
| Carton gross weight | 8.16 kg |
| Carton volume | 0.024 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392690979900 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing, Screen printing |
| Recommended print dimension | 3.5 x 3cm |