STATIC
Magnetic Card holder and mobile phone stand
37.991.90
1,99 €
Earbuds
Stocks: 621
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 621 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 621 | 0 |
| Code | 37.991.90 |
| Model | PIN |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Package | 300/100/1 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Print type | Digital printing, Screen printing, Pad printing |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605040095546 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 300 |
| Carton dimensions | 0.35 x 0.395 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 10.14 kg |
| Carton volume | 0.039 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851830009000 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing, Screen printing |