SMART C ROSE GOLD
USB Flash memory
37.505.71
0,00 €
USB Flash memory
08
Stocks: 0
08
Stocks: 0
16
Stocks: 0
32
Stocks: 0
64
Stocks: 0
32
Stocks: 0
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | 2-5 days |
657
|
694
|
694
|
694
|
| Color | Price | 08 | 16 | 32 | 64 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call for price | 2-5 days |
657
|
694
|
694
|
694
|
| Code | 37.505.71-08 |
| Model | NODE |
| Brand | PIXO |
| Color | Beige |
| Dimension | 5 x 2.5 x 0.9cm |
| Package | |
| Net weight | 0.01 kg |
| Print type | Digital printing, Laser engraving, Screen printing, Pad printing |
| Material | Wood |
| Product type | USB 2.0 |
| Bar code | 8605025678436 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.175 x 0.215 x 0.055 m |
| Carton gross weight | 0.65 kg |
| Carton volume | 0.002 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 852351100000 |
| Recommended print type | Digital printing, Laser engraving, Pad printing, Screen printing |
| Recommended print dimension | 2.2 x 1.7cm |