KEY TAG
Dual, Find My/Find Hub keyholder tag
38.182.10
4,90 €
Find My keyholder tag
Key holder with locating function compatible with the Apple “Find My” application, designed for tracking keys and personal items. When the finder is nearby, a loud audible signal can be activated to help locate the item. Made from a combination of ABS and eco leather and powered by a replaceable battery.
Key features:
Key holder with locating function • Material: ABS and eco leather • Compatible with Apple devices • Apple licensed • Wireless tracking via Apple “Find My” app • Replaceable CR2032 battery • Battery life up to 12 months • Audible signal for nearby item location • Signal loudness 100 dB • Gift box
Stocks: 2.976
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,90 € | 2.976 | 0 | ||
| 4,90 € | 1.346 | 0 | ||
| 4,90 € | 770 | 0 | ||
| 4,90 € | 346 | 0 | ||
| 4,90 € | 1.973 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,90 € | 2.976 | 0 | ||
| 4,90 € | 1.346 | 0 | ||
| 4,90 € | 770 | 0 | ||
| 4,90 € | 346 | 0 | ||
| 4,90 € | 1.973 | 0 |
| Code | 38.182.10 |
| Model | LOCATEPRO |
| Description | Key holder with locating function compatible with the Apple “Find My” application, designed for tracking keys and personal items. When the finder is nearby, a loud audible signal can be activated to help locate the item. Made from a combination of ABS and eco leather and powered by a replaceable battery. Key features: Key holder with locating function • Material: ABS and eco leather • Compatible with Apple devices • Apple licensed • Wireless tracking via Apple “Find My” app • Replaceable CR2032 battery • Battery life up to 12 months • Audible signal for nearby item location • Signal loudness 100 dB • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 4 x 8.6 x 0.8 cm |
| Package | 200/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Plastic, Reciklirana eko koža |
| Bar code | 8605073807628 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.33 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 8.08 kg |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 853110959000 |
| Recommended print type | Digital printing |
| Recommended print dimension | 2 x 0.8 cm |