ALICANTE
A5 notebook
35.143.10
0,59 €
Key lanyard, 20 mm
Lanyard 20 mm wide, designed for carrying badges, ID cards and keys. Made of nylon and created for comfortable wear around the neck. This model features a plastic buckle at the top for easy opening and closing, as well as a safety breakaway plastic buckle at the bottom for quick release of attached items.
Key features:
Lanyard • Width: 20 mm • Material: nylon • Plastic buckle for easy opening/closing • Safety breakaway buckle • All parts in same color • Larger branding area • Ideal for events and corporate use
Stocks: 2.359
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 2.359 | 0 | ||
| 0,59 € | 6.098 | 0 | ||
| 0,59 € | 10.832 | 0 | ||
| 0,59 € | 6.568 | 0 | ||
| 0,59 € | 2.282 | 0 | ||
| 0,59 € | 920 | 0 | ||
| 0,59 € | 10.928 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 2.359 | 0 | ||
| 0,59 € | 6.098 | 0 | ||
| 0,59 € | 10.832 | 0 | ||
| 0,59 € | 6.568 | 0 | ||
| 0,59 € | 2.282 | 0 | ||
| 0,59 € | 920 | 0 | ||
| 0,59 € | 10.928 | 0 |
| Code | 35.143.10 |
| Model | LANY 20 PRO |
| Description | Lanyard 20 mm wide, designed for carrying badges, ID cards and keys. Made of nylon and created for comfortable wear around the neck. This model features a plastic buckle at the top for easy opening and closing, as well as a safety breakaway plastic buckle at the bottom for quick release of attached items. Key features: Lanyard • Width: 20 mm • Material: nylon • Plastic buckle for easy opening/closing • Safety breakaway buckle • All parts in same color • Larger branding area • Ideal for events and corporate use |
| Color | Black |
| Dimension | 90 (2 x 45) x 2cm |
| Package | 500/50/10 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Print type | Transfer printing, Screen printing |
| Material | Nylon |
| Bar code | 8605040074794 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.525 x 0.43 x 0.525 m |
| Carton gross weight | 16.46 kg |
| Carton volume | 0.119 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630790980000 |
| Recommended print type | Screen printing, Transfer printing |
| Recommended print dimension | 25 x 1 cm |