ACCESS H
Plastic ID holder
35.026.10
0,35 €
Key lanyard, 20 mm
Lanyard 20 mm wide, designed for carrying badges, ID cards and keys. Made of nylon, it provides added stability and a larger branding area. Designed for comfortable wear around the neck, keeping attached items easily accessible.
Key features:
Lanyard • Width: 20 mm • Material: nylon • Larger printing area • Suitable for badges and keys • Comfortable neck wear
Stocks: 2.941
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,35 € | 2.941 | 0 | ||
| 0,35 € | 4.196 | 0 | ||
| 0,35 € | 10.990 | 0 | ||
| 0,35 € | 6.022 | 0 | ||
| 0,35 € | 7.952 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,35 € | 2.941 | 0 | ||
| 0,35 € | 4.196 | 0 | ||
| 0,35 € | 10.990 | 0 | ||
| 0,35 € | 6.022 | 0 | ||
| 0,35 € | 7.952 | 0 |
| Code | 35.026.10 |
| Model | LANY 20 |
| Description | Lanyard 20 mm wide, designed for carrying badges, ID cards and keys. Made of nylon, it provides added stability and a larger branding area. Designed for comfortable wear around the neck, keeping attached items easily accessible. Key features: Lanyard • Width: 20 mm • Material: nylon • Larger printing area • Suitable for badges and keys • Comfortable neck wear |
| Color | Black |
| Dimension | 94 (2 x 47) x 2cm |
| Package | 1000/100/10 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Print type | Transfer printing, Screen printing |
| Material | PVC, Polyester |
| Bar code | 8605025660806 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.9 x 0.44 x 0.25 m |
| Carton gross weight | 17.24 kg |
| Carton volume | 0.099 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630790980000 |
| Recommended print type | Screen printing, Transfer printing |
| Recommended print dimension | 25 x 1cm |