MAX 2IN1
USB / Type-C charging and data cable, 2 in 1, 100W
37.984.71
7,45 €
Wireless charger, 15W and mobile phone stand with led light
Wireless charger with phone holder and integrated lamp, designed for practical use on desks or bedside tables. It supports wireless charging up to 15W and is compatible with all mobile devices featuring Qi technology.
Key features:
Wireless charger and phone holder with lamp • Wireless charging up to 15W • Input 5V/2A, 9V/2A • Output 5V/1A, 9V/1.1A, 9V/1.66A • Gift box
Stocks: 72
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,45 € | 72 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,45 € | 72 | 0 |
| Code | 37.984.71 |
| Model | LANTERN |
| Description | Wireless charger with phone holder and integrated lamp, designed for practical use on desks or bedside tables. It supports wireless charging up to 15W and is compatible with all mobile devices featuring Qi technology. Key features: Wireless charger and phone holder with lamp • Wireless charging up to 15W • Input 5V/2A, 9V/2A • Output 5V/1A, 9V/1.1A, 9V/1.66A • Gift box |
| Color | Beige |
| Dimension | 21 x 11 x 1.8 cm |
| Package | 42/1 |
| Net weight | 0.26 kg |
| Print type | Laser engraving |
| Additional equipment | Gift box, Wireless charging |
| Material | Bamboo, Plastic |
| Capacity | 15 W |
| Product type | Type-C input |
| Bar code | 8605040054697 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 42 |
| Carton dimensions | 0.365 x 0.315 x 0.275 m |
| Carton gross weight | 12.00 kg |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 940521900000 |
| Recommended print type | Laser engraving |