SMART C SKY BLUE
USB Flash memory
38.138.90
5,99 €
Find My keyholder tag
Key holder with locating function compatible with the Apple “Find My” application, designed for tracking keys and personal items. When the finder is nearby, a loud audible signal can be activated to help locate the item. The device uses a replaceable battery and is supplied in a gift box.
Key features:
Key holder with locating function • Material: ABS • Compatible with Apple devices • Apple licensed • Wireless tracking via Apple “Find My” app • Replaceable CR2032 battery • Battery life up to 12 months • Audible signal for nearby item location • Signal loudness 100 dB • Gift box
Stocks: 1.760
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,99 € | 1.760 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,99 € | 1.760 | 0 |
| Code | 38.138.90 |
| Model | KEY FINDER |
| Description | Key holder with locating function compatible with the Apple “Find My” application, designed for tracking keys and personal items. When the finder is nearby, a loud audible signal can be activated to help locate the item. The device uses a replaceable battery and is supplied in a gift box. Key features: Key holder with locating function • Material: ABS • Compatible with Apple devices • Apple licensed • Wireless tracking via Apple “Find My” app • Replaceable CR2032 battery • Battery life up to 12 months • Audible signal for nearby item location • Signal loudness 100 dB • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Dimension | 3 x 5.4 x 0.7 cm |
| Package | 200/1 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Print type | Digital printing, Pad printing |
| Additional equipment | Gift box |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8606010014208 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.35 x 0.19 x 0.33 m |
| Carton gross weight | 5.64 kg |
| Carton volume | 0.022 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 853110959000 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing |
| Recommended print dimension | 2 x 0.6 cm |