SMART GRAY
USB Flash memory
38.078.10
2,49 €
Magnetic card holder for mobile phone
Stocks: 1.781
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 1.781 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 1.781 | 0 |
| Code | 38.078.10 |
| Model | EMBER |
| Color | Black |
| Dimension | 10.2 x 7.1 cm |
| Package | 150/50/1 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Print type | Digital printing, Pad printing |
| Additional equipment | Magnet, Gift box |
| Bar code | 8605040098691 |
| Pieces per carton | 150 |
| Carton dimensions | 0.5 x 0.44 x 0.15 m |
| Carton gross weight | 12.76 kg |
| Carton volume | 0.033 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392690979900 |
| Recommended print type | Digital printing, Pad printing |