GEAR PAD 3IN1
Magnetic mouse pad and wireless charger 15W
38.115.10
10,45 €
Light up power bank, 10.000 mAh
CONNECTOR LED power bank with built-in cables is a practical and modern charging solution for everyday use. It stands out with the option of laser engraving that creates a glowing logo (light-up logo), making it an excellent promotional and branding product.
Built-in Type-C, Lightning, and USB-A cables allow easy charging of multiple devices without the need for additional cables, while the power bank itself is charged via a USB-A cable. Its compact design and wide compatibility make it ideal for daily use, travel, and corporate gifting.
Specifications:
Battery capacity: 10.000 mAh • Type-C-1 input: DC 5V/2A • Type-C-2 output: DC 5V/2A • USB-A output: DC 5V/2A • Built-in USB-A cable (input): DC 5V/2A • Built-in Type-C cable output: DC 5V/2A • Built-in lightning cable output: DC 5V/2A • Power bank charging via USB-A cable • Light-up logo (laser engraving)
Stocks: 9.179
Arrival:
10.008 - 31.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 10,45 € | 9.179 | 0 | 10.00831.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 10,45 € | 9.179 | 0 | 10.00831.05.26 |
| Code | 38.115.10 |
| Model | CONNECTOR LED |
| Description | CONNECTOR LED power bank with built-in cables is a practical and modern charging solution for everyday use. It stands out with the option of laser engraving that creates a glowing logo (light-up logo), making it an excellent promotional and branding product. Built-in Type-C, Lightning, and USB-A cables allow easy charging of multiple devices without the need for additional cables, while the power bank itself is charged via a USB-A cable. Its compact design and wide compatibility make it ideal for daily use, travel, and corporate gifting. Specifications: Battery capacity: 10.000 mAh • Type-C-1 input: DC 5V/2A • Type-C-2 output: DC 5V/2A • USB-A output: DC 5V/2A • Built-in USB-A cable (input): DC 5V/2A • Built-in Type-C cable output: DC 5V/2A • Built-in lightning cable output: DC 5V/2A • Power bank charging via USB-A cable • Light-up logo (laser engraving) |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Dimension | 14.2 x 6.9 x 1.9 cm |
| Package | 36/1 |
| Net weight | 0.28 kg |
| Additional equipment | Gift box, Light up logo |
| Material | Plastic |
| Capacity | 10.000 mAh |
| Product type | Type-C output, Lightning output, USB output, Type-C input |
| Bar code | 8605073895458 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 36 |
| Carton dimensions | 0.38 x 0.29 x 0.2 m |
| Carton gross weight | 10.40 kg |
| Carton volume | 0.022 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850760009000 |
| Recommended print type |