SMART SKY BLUE
USB Flash memory
38.094.10
9,99 €
Water-resistant IPX5 wireless speaker, 5W
Water-resistant wireless speaker with IPX5 protection, designed for use in various environments-indoors, outdoors or on the go. It delivers 5 W sound output and a stable BT connection, while the high-capacity battery ensures long playback time. The integrated carrying handle and durable design make it suitable as a practical promotional product as well. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included.
Key features:
Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.4 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 1200 mAh • Playing time up to 20 hours (70% volume) • Charging time approx. 2 h • IPX5 water resistance • Type-C charging cable included • Carrying handle • Gift box
Stocks: 1.783
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,99 € | 1.783 | 0 | ||
| 9,99 € | 555 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 9,99 € | 1.783 | 0 | ||
| 9,99 € | 555 | 0 |
| Code | 38.094.10 |
| Model | CANTO |
| Description | Water-resistant wireless speaker with IPX5 protection, designed for use in various environments-indoors, outdoors or on the go. It delivers 5 W sound output and a stable BT connection, while the high-capacity battery ensures long playback time. The integrated carrying handle and durable design make it suitable as a practical promotional product as well. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included. Key features: Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.4 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 1200 mAh • Playing time up to 20 hours (70% volume) • Charging time approx. 2 h • IPX5 water resistance • Type-C charging cable included • Carrying handle • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | Black |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.33 kg |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8605073865505 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.31 x 0.26 x 0.22 m |
| Carton gross weight | 6.98 kg |
| Carton volume | 0.018 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851821009000 |
| Recommended print type |