BRANDY 1
Flask, 30 ml
41.073.90
1,25 €
Travel mug, 300 ml
Stocks: 8
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,25 € | 8 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,25 € | 8 | 0 |
| Code | 41.073.90 |
| Model | CACAO |
| Brand | CASTELLI |
| Color | White |
| Dimension | Ø 7.2 x 14.7cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.17 kg |
| Print type | Laser engraving |
| Additional equipment | Gift box |
| Material | Plastic, Stainless steel |
| Capacity | 300 ml |
| Bar code | 8605040012239 |
| Documentation | Test report |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.42 x 0.42 x 0.34 m |
| Carton gross weight | 8.90 kg |
| Carton volume | 0.060 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Recommended print type | Laser engraving |
| Recommended print dimension | 3.5 x 3.5 cm |