CONNECTOR
Power bank, 10.000 mAh
38.113.90
4,99 €
Wireless speaker, 5W
Wireless speaker with 5 W output power, compact and practical as a promotional product for everyday use at the office, at home or on the go. With its carrying handle and simple format, it is a suitable corporate gift that ensures long-term brand visibility through regular use. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included.
Key features:
Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.3 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 500 mAh • Charging time up to 2 hours • Playing time up to 6 hours • Carrying handle • Type-C charging cable included • Gift box
Stocks: 570
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 570 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 570 | 0 |
| Code | 38.113.90 |
| Model | BOWIE |
| Description | Wireless speaker with 5 W output power, compact and practical as a promotional product for everyday use at the office, at home or on the go. With its carrying handle and simple format, it is a suitable corporate gift that ensures long-term brand visibility through regular use. Supplied in a gift box with a Type-C charging cable included. Key features: Wireless speaker • Speaker power 5 W • BT version 5.3 • Operating range up to 10 m • Rechargeable battery capacity 500 mAh • Charging time up to 2 hours • Playing time up to 6 hours • Carrying handle • Type-C charging cable included • Gift box |
| Brand | PIXO |
| Color | White |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.19 kg |
| Additional equipment | Bluetooth, Gift box |
| Material | Plastic |
| Bar code | 8605073855513 |
| Documentation | Declaration of conformity EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.48 x 0.26 x 0.23 m |
| Carton gross weight | 10.18 kg |
| Carton volume | 0.029 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 851821009000 |
| Recommended print type |